KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 13139410
nr 1313 9410
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Tusch, Bordsfotogenlampa, Signerad, -75. Motivet: 27x19 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:27:49
16/3 04:20:54
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth